Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Допомога ветеранам АТО/ООС

На теренах Снігурівщини 20 листопада 2019 року відбулася робоча зустріч соціальних партнерів району з представником Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я» щодо особливостей реалізації в районі пілотного проєкту, направленого на виявлення та надання соціально-психологічної допомоги ветеранам АТО/ООС та членам їх родин, участь у якій брали директор Снігурівської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Ірина Заприкут, представники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, районного центру соціаільних служб сім’ї, дітей та молоді, представники районного військового комісаріату.
У 2019 році цей благодійний фонд реалізовував проєкт по розв’язанню проблем насильства щодо жінок та дівчат в Україні, але враховуючи актуальність та потребу в наданні допомоги ветеранам АТО, фонд визначив Миколаївську область як пілотну, в якій з 01.11.2019 по 30.03.2020 триватиме імплементація пілотного компонента проєкту щодо надання допомоги ветеранам АТО/ООС.
Ірина Заприкут розповіла членам робочої зустрічі про комплекс послуг, які служба зайнятості надає ветеранам АТО, про можливості здійснення допомоги їх родинам шляхом організації громадських робіт соціальної направленості та перспективи працевлаштування демобілізованих учасників АТО. Кожен з присутніх на зустрічі соціальних партнерів висловив свою думку щодо організації такої роботи та реалізації проєкту на Снігурівщині.
Висновок один – спільними зусиллями ми зможемо надати допомогу тим, хто її потребує та готові до впровадження проєкту в Снігурівському районі. Учасники зустрічі домовилися про спільну співпрацю та допомогу створеній фондом мобільній групі.

Поділитися:

Дата: 26.11.2019 | 14:19


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

248

Всього хворіє

209

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога