Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

В райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні, 30 листопада 2017 року, в райдержадміністрації за участю керівника апарату РДА Наталії Сокульської відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на розгляд якої було винесено ряд важливих питань.

Зокрема, членами комісії було визначено доцільність влаштування дитини 2006 року народження, до Шевченківської школи-інтернату І-ІІ ступенів Вітовського району Миколаївської обласної ради строком на один рік.

Було розглянуто декілька заяв про дозвіл на реєстрацію малолітніх дітей та надання дозволу на продаж майна.

Не оминули стороною і надзвичайну ситуацію, яка сталася на минулих вихідних, коли під час пожежі дитина 2015 року народження, отримала 50% опіків шкіри. Причиною пожежі стало займання від свічки. Наразі є домовленість з Снігурівською філією ПАТ “Миколаївобленерго” щодо надання списків осіб, які попереджені про відключення електроенергії. Було наголошено на тому, щоб соціальні служби уважно відпрацьовували списки а також вживали усі необхідні заходи щоб запобігти відключення електроенергії неблагополучним сім’ям. Крім того, соціальним службам було жорстко поставлено завдання забезпечити належний супровід неблагополучних сімей та працювати на випередження, щоб не було подібних ситуацій.

Наприкінці засідання були затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.


Дата: 30.11.2017 | 17:39


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України