Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

«Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!»

21 листопада відповідно до Указу Президента України від 13 листопада 2014 року №872/2014, відзначається День Гідності та Свободи – річниці початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для нашої країни, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

З метою вшанування пам’яті мужніх Героїв Майдану і воїнів – захисників України, які загинули за світле майбутнє своєї Батьківщини в районному історико-краєзнавчому музеї проведено захід: «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!».

Герої такі не вмирають,
Вони будуть вічно живі.
Героїв завжди пам’ятають
На небі й на рідній землі!

Ознайомилися із експозиціями музею, присвяченими подіям на Сході  України координатор пілотного проекту по роботі з ветеранами Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я» Анастасія Лядева-Ірлік та члени обласної  мобільної бригади з психологічної допомоги по роботі з ветеранами Марина Кручинова, Вікторія Федорчук, Вячеслав Поздняков.

Поділитися:

Дата: 21.11.2019 | 16:12


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

422

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога