Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

У Снігурівці відбувся мітинг до Дня Гідності та Свободи

 

У четвер, 21 листопада 2019 року, в місті Снігурівка відбувся мітинг та церемонія покладання квітів до Стели борцям за волю та незалежність України з нагоди Дня Гідності та Свободи. В заході брали участь керівництво району, міської ради та представники громадськості.

Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян – справжніх патріотів Батьківщини. Українці  подали історичний приклад того, як солідарність, братерство і взаємоповага між сотнями тисяч людей згуртовує їх довкола спільної мети. Український народ відчув потребу в єднанні та вийшов на Майдан відстоювати не лише своє право на Євроінтеграцію,  а й право на життя в країні, де поважають честь і гідність кожного громадянина, де немає насильства, де кожна людина має захищені права.

Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною – ціною людських втрат. Вся Україна і весь світ стали свідками холодної жорстокості катів і щирого, чистого, світлого й відчайдушного пориву повстанців – людей з дерев’яними щитами, які гинули від снайперських куль професійних вбивць. Такою є ціна нашої свободи.

Вічною раною болітиме на серці кожного українця пам’ять про героїв Небесної Сотні та воїнів Антитерористичної операції, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну – власне життя.

Присутні у скорботі схилили голови перед пам’яттю людей, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття, вшанувавши хвилиною мовчання усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Також, поклали квіти і до могил наших земляків Платонова Сергія Сергійовича та Маркваса Ігора Йосиповича, які загинули під час бойових дій на Сході України.

Сотні сердець згоріли за перемогу і запалили ще мільйони сердець. За рідну Батьківщину, за наше з вами майбутнє сини України поклали свої голови на київському Майдані, на донецьких та луганських землях. Саме ці українські народні герої відстоювали національні інтереси та європейський вибір України, визначили цивілізаційний шлях для майбутніх поколінь.

Поділитися:

Дата: 21.11.2019 | 13:16


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

414

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога