Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

З Днем Гідності та свободи!

21 листопада Україна відзначає шосту річницю Революції Гідності. Події листопада 2013 року стали переломним етапом в історії України. Революція Гідності докорінно змінила свідомість мільйонів українців, які постали проти несправедливості, диктатури, корупції, за свободу слова, свободу вибору, за право на гідне життя. У боротьбі за демократію, процвітання і європейське майбутнє країни, українці всього світу продемонстрували єдність, силу духу і невідступність в побудові сильної держави.

І сьогодні ми не повинні схибити, маємо гідно відповідати на всі виклики часу, адже боротьба за незалежність України, її суверенітет, територіальну цілісність продовжується. Триває і боротьба за нашу гідність, якою не дозволимо знехтувати нікому!

У цей день ми низько вклоняємось пам’яті Героїв Небесної Сотні та всіх полеглих Героїв, які загинули на Сході України. Їх подвиг є неоціненним для України та залишиться в пам’яті назавжди!

Нехай любов до рідної землі та єднання заради утвердження демократичних цінностей стане запорукою миру, спокою і щасливого майбуття.

Слава Україні!

Слава її Героям!

 

Перший заступник
голови райдержадміністрації,
виконувач функцій і повноважень
голови райдержадміністрації
Сергій ВЕРЛОВИЦЬКИЙ

 

Поділитися:

Дата: 21.11.2019 | 7:00


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

422

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога