Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інформаційна робота в ОТГ

В рамках співпраці з Снігурівською міською радою (ОТГ) Миколаївської області   фахівцями Снігурівської районної філії Миколаївського ОЦЗ 15.11.2019 було проведено ряд Виїзних заходів до населених пунктів об’єднаної територіальної громади, а саме с. Кобзарці та с. Калинівка.

Під час зустрічі з мешканцями с. Кобзарці було надано роз’яснення щодо послуг Снігурівської районної філії Миколаївського ОЦЗ, застосування «Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу.  Індивідуальне спілкування надало відповіді на питання щодо чинного законодавства про зайнятість, актуальні вакансії, а також знайомство з електронними сервісами служби зайнятості.

Цього ж дня в Калинівському НВК для учнів 10-11 класів в рамках акції “Палітра професій” та профорієнтаційного проекту “ПРОФЕСІЙНИЙ МІКС” проведено інформаційний захід-знайомство з професіями галузей сільське господарство та побутове обслуговування. Учні отримали інформацію про світ професій, допомогу у професійному самовизначенні та переглянули анімаційні профорієнтаційні відеоролики. Також було презентовано “Платформу з профорієнтації та побудови кар’єри” та “Консультаційну мережу “Моя професія”. Оговорювали реалії ринку праці Снігурівщини та перспективи його зміни.

Виїзні заходи наближають мешканців сільської місцевості до інформування про діяльність служби зайнятості, послуги та можливості допомоги, як і в пошуці роботи так і професійній орієнтації.

Поділитися:

Дата: 19.11.2019 | 17:07


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

238

Всього хворіє

199

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога