Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Оголошення про проведення конкурсу

Снігурівська райдержадміністрація Миколаївської області (організатор) оголошує конкурс на визначення пасажирських автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Снігурівського району Миколаївської області.

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт»,  Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, розпорядження голови Снігурівської райдержадміністрації від 07.06.2017 № 225-р “Про затвердження умов конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Снігурівського району Миколаївської області”, яке зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області від 14.06.2017 за № 179/2760, розпорядження голови Снігурівської райдержадміністрації від 14.11.2019 року № 291-р «Про проведення конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Снігурівського району Миколаївської області».

Об’єкти конкурсу:

 

Умови 

конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Снігурівського району Миколаївської області

 1. Умови конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, розроблено відповідно до Законів України «Про автомобільний транспорт», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176, Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081, Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв`язку України від 12 квітня 2007 року № 285, який зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 14 травня 2007 року за № 499/13766 і визначають умови перевезень пасажирів, які повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені на відповідному об`єкті конкурсу.
 2. Терміни в цих Умовах вживаються в значенні, наведеному в законодавстві у сфері автомобільного транспорту.
 3. Організатором перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Снігурівського району Миколаївської області виступає Снігурівська районна державна адміністрація Миколаївської області (далі – Організатор), яка встановлює умови перевезень пасажирів, які повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені на відповідному об’єкті конкурсу, приймає рішення щодо проведення конкурсів, укладає договори на перевезення пасажирів автомобільним транспортом, контролює їх виконання.
 4. Метою проведення конкурсу є створення конкурентного середовища, визначення на конкурсних засадах автомобільних перевізників, здатних забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах, дотримання вимог законодавства України на автомобільному транспорті.
 5. Ці Умови поширюються на Організатора, членів конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Снігурівського району та перевізників-претендентів. Виконання цих умов є обов’язковим.
 6. Конкурс є відкритим для всіх претендентів. Рішення щодо проведення конкурсу приймає Організатор. Для підготовки та проведення конкурсу Організатор утворює конкурсний комітет з організації та проведення у Снігурівському районі Миколаївської області конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Снігурівського району Миколаївської області (далі – конкурсний комітет). Персональний склад конкурсного комітету затверджується розпорядженням голови Снігурівського районної державної адміністрації.
 7. Об’єктом конкурсу є приміські автобусні маршрути (кількість маршрутів) загального користування, що не виходять за межі території Снігурівського району, згідно переліку, що додається.
 8. Вимоги до претендентів
 9. Структура парку автобусів, що працюватимуть на приміських автобусних маршрутах загального користування, має відповідати таким критеріям:

1) забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв`язку України від 12 квітня 2007 року № 285, зареєстрованим Міністерством юстиції України від 14 травня 2007 року за № 499/13766 на приміських маршрутах – автобусів категорій М2 та М3. Клас автобусів на приміських маршрутах – А,В,І,ІІ,ІІІ;

2) рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками (токсичність (вміст СО2) – до 3%), димність – до 40%), пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту;

3) на кожному об’єкті конкурсу перевізник повинен забезпечити роботу не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. Вказаний спеціальний транспорт має виконувати не менше одного рейсу у визначений день тижня. Альтернативою при перевезенні осіб з інвалідністю є забезпечення спеціального обладнання транспортного засобу.

 1. Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюється відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.
 2. Перевізники зобов’язані здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством України.
 3. Для участі у конкурсі, перевізник-претендент повинен мати достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень та достатню кількість резервних автобусів, яка становить 10% для автобусів приміського сполучення.

Автотранспортні засоби, які перебувають у резерві перевізників-претендентів повинні бути не нижчими за показниками категорії, класу, комфортності за основні автотранспортні засоби, що пропонуються для обслуговування маршруту.

 1. У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають цим Умовам, конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають  вимогам безпеки, але не відповідають цим Умовам за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів-зобов’язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п’яти років.

III. Фінансування та умови укладення договору

 1. Організатор укладає з переможцем конкурсу договір про перевезення пасажирів на термін до 5 років, у разі відсутності у переможця конкурсу автотранспортних засобів, що відповідають цим Умовам за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, але відповідають вимогам безпеки, Організатор укладає з ним договір терміном на 1 рік.
 2. До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які визначені в пункті 12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081.

Перелік документів для участі у конкурсах визначений статтею 46 Закону України «Про автомобільний транспорт» та пунктом 29 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, зі змінами та доповненнями.

Для  участі  в конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об’єкт конкурсу окремо заяву встановленого зразка, і такі документи:  

1) нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);

2) перелік транспортних засобів, які  пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою “з місцем водія/без місця водія”), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;

3) копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;

4) копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

5) копія документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);

6) перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;

7) анкету;

8) копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) за останні повні два квартали.

Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).

Конверт (пакет) з позначкою “N 1” повинен містити документи для участі в конкурсі. Конверт (пакет) з позначкою “N 2”, повинен містити документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подаються документи перевізником-претендентом.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі – до 17-00 20.12.2019 (включно). 

Документи, які надійшли до конкурсного комітету пізніше встановленого терміну не розглядаються.

Бланки документів для участі в конкурсі, анкету і інформацію про об’єкт конкурсу можна отримати в Снігурівській райдержадміністрації (м.Снігурівка, вул. Центральна, буд. 72, каб. № 311, 3 поверх) до 20. 12 .2019 (включно).

Документи на конкурс подаються до Снігурівської райдержадміністрації за адресою: 57303м.Снігурівка, вул. Центральна, буд. 72, каб. № 311, 3 поверх. Режим роботи: з понеділка по четвер – з 8-00 до 17-00, п’ятниця – з 8-00 до 16-00. Перерва на обід – з 12-00 до 12-45

Засідання конкурсного комітету відбудеться о 10.00 год. 15.01.2020 за адресою: Миколаївська область, м.Снігурівка, вул. Центральна, буд. 72, 2 поверх.

Плата за участь у конкурсі не стягується.

 

Телефон для довідок (05162)31478, електронна адреса economrda@ukr.net.

Поділитися:

Дата: 18.11.2019 | 13:23


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

418

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога