Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Сергій Верловицький провів засідання комісії з ТЕБ та НС

У п’ятницю, 8 листопада 2019 року, в райдержадміністрації відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням виконувача обов’язків голови РДА Сергія Верловицького за участі начальника РС ГУ ДСНС у Снігурівському районі Андрія Панкратова та представників відповідних служб і установ району.

На порядок денний засідання комісії було винесено декілька важливих питань. Значну увагу було приділено готовності служб цивільного захисту та об’єктів життєзабезпечення району до безперебійної роботи в складних погодних умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років. Адже, щороку виникає проблема снігових заметів на автошляхах району, коли зі “снігового полону” доводиться терміново евакуйовувати автотранспорт та людей.

Сергій Верловицький наголосив присутнім, що з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, координації дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування було створено районний Штаб із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєдіяльності населення та інфраструктури у осінньо-зимовий період 2019/2020 року  та затверджений його персональний склад.

Завідувач сектору з питань цивільного захисту відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Олександр Жигалко проінформував, що для протидії загрозам зимового періоду 2019-2020 років та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних із погіршенням погодних умов, визначені сили цивільного захисту Снігурівського району та необхідний запас паливо-мастильних матеріалів для забезпечення сталої роботи техніки. При необхідності  матеріальний резерв може бути поповнений. Крім того, в районі визначені місця розгортання стаціонарних пунктів обігріву в зимовий період 2019-2020 років. У разі встановлення аномально низьких температур передбачено розгортання пунктів обігріву в приміщені кожної сільської ради із залученням співробітників сільської ради та соціальних працівників. Також визначені місця тимчасової автостоянки автотранспорту на автомобільних шляхах Снігурівського району, у тому числі великогабаритного, на час ускладнення погодних умов  в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Керівник філії “Снігурівський райавтодор” Віктор Тодоров доповів про стан забезпечення паливо-мастильними матеріалами, технічною сіллю та інертними матеріалами, що є складовими компонентами при приготуванні протиожеледної суміші.

Заслухавши та обговоривши інформацію з цього питання, комісія вирішила доручити головам міської та сільської рад, керівникам структурних підрозділів РДА, підприємств, установ і організацій,  забезпечити неухильне виконання в повному обсязі Комплексного плану заходів щодо підготовки місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, служб цивільного захисту та об’єктів життєзабезпечення області до безперебійної роботи в складних погодних умовах осінньо-зимового періоду затвердженого рішенням комісії ТЕБ та НС від 09.10.2019р. Спільно з керівниками підприємств, організацій та установ, розташованими на підвідомчій території, створити запаси засобів для прибирання снігу та передбачити сили, які будуть задіяні для його розчистки, в першу чергу для забезпечення життєдіяльності дошкільних навчальних закладів, навчальних закладів, лікарень,  стаціонарних відділень для людей похилого віку, тощо.

Також, в ході засідання було обговорено питання затвердження плану-графіку проведення балансоутримувачами оцінки стану готовності захисних споруд ЦЗ в Снігурівському районі Миколаївської області на 2020 рік, забезпечення пожежної та техногенної безпеки закладів відпочинку та стан протипожежної безпеки на території Снігурівського району.

Поділитися:

Дата: 08.11.2019 | 16:58


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

21 листопада 2019
08.30

Пам’ятний мітинг та покладання квітів до Стели борцям за волю та незалежність України з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Місце проведення: м.Снігурівка, вул.Центральна, 87 (паркова зона біля БТДЮ).

Поділитися:

23 листопада 2019
15.45

Пам’ятний мітинг та проведення Всеукраїнської акції “Запали свічку” до Дня пам’яті жертв голодоморів.

Місце проведення: пам’ятний знак „Жертвам голодомору” (вул. Центральна, 181, біля церкви Миколая-зимового)

Поділитися:

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України