Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Понад 2,2 млн. гривень ЄСВ компенсувала роботодавцям Миколаївська обласна служба зайнятості з початку року

За 10 місяців 2019 року Миколаївська обласна служба зайнятості надала 182 компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, за працевлаштування зареєстрованих безробітних на нові робочі місця. За цей час компенсовано  2млн 218 тис. грн.

Про це під час відвідування підприємств, які скористалися послугою служби зайнятості з компенсації ЄСВ, повідомив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

«Ця послуга є вигідною, як для роботодавця так і для безробітного. Роботодавець протягом одного року отримує від служби зайнятості компенсацію єдиного внеску у розмірі 22%, а  безробітний  протягом двох років закріплений на робочому місці у роботодавця», – зазначив Д.Оборонько.

Під час зустрічі з підприємницею Тетяною Климець, яка є власницею студії краси та тренажерного залу в Новій Одесі, директор ОЦЗ ознайомився з роботою підприємства і умовами праці. Тетяна розповіла, що весь свій персонал підбирала за допомогою Новоодеської районної філії Миколаївського ОЦЗ, з минулого року в неї працюють п’ять осіб, за яких отримує компенсацію ЄСВ.

Директорка швейної фабрики ПП «Промінь», що у Вознесенську, Римма Бокова, розповідає, що за останні два роки у півтора рази збільшила свій штат працівників завдяки послузі з компенсації ЄСВ. Так було створене 31 робоче місце, на яке працевлаштовували безробітних мешканців Вознесенська та села Олександрівки. «Постійна співпраця зі службою зайнятості дозволяє швидко і якісно укомплектовувати підприємство кадрами, ми проводимо навчання, перенавчання на підприємстві, виплачуємо заробітну плату до 8 тисяч гривень. Робота є постійно, маємо замовлення на пошив одягу і спецодягу від іноземних компаній, тому робочі руки потрібні завжди», – Зазначає пані Римма. На її думку допомога служби зайнятості, в тому числі і компенсація ЄСВ, сприяє розвитку підприємництва в регіоні.

Довідково: Право на компенсацію має роботодавець, який працевлаштовує на нові робочі місця за направленням служби зайнятості зареєстрованих безробітних з числа  соціально незахищених громадян строком не менше, ніж на 2 роки, або роботодавець, який є суб’єктом малого підприємництва та здійснює свою діяльність в пріоритетних видах економічної діяльності.

Компенсація надається при умові відсутності заборгованості зі сплати єдиного внеску та визнання роботодавця банкрутом. Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування зареєстрованого безробітного.

Не можуть користуватися такою послугою бюджетні установи.

Поділитися:

Дата: 08.11.2019 | 13:48


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

259

Всього хворіє

220

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога