Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Олександр Стаднік вручив рятувальникам сертифікат на техніку та спеціальне аварійно-рятувальне обладнання

У четвер, 7 листопада, голова Миколаївської облдержадміністрації Олександр Стаднік взяв участь в практичних відпрацюваннях, що проводились ГУ ДСНС України в Миколаївській області з метою перевірки готовності особового складу та спецтехніки на можливі надзвичайні ситуації зимового періоду, забезпечення роботи в складних погодних умовах.
Під час урочистого відкриття заходу Олександр Стаднік вручив рятувальникам сертифікат на техніку та спеціальне аварійно-рятувальне обладнання.

Так, відповідно до Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Миколаївської області на 2019-2023 роки ГУ ДСНС України в Миколаївській області відтепер має в користуванні гідроцикл, 6-місний гумовий човен з двигуном, підводний металошукач Fisher CZ-21, обладнання (персональні системи попередження і безпеки), система відеоспостереження (роботизована ІР камера із оптичним зумом, відеореєстратор, Cloud (збереження даних), конференцкамера Logitech, Meet Up, Conference Cam; персональний комп’ютер HP260G2DM, монітор. Також на суму 600 тис. грн. поповнено матеріальний резерв області з пально-мастильних матеріалів.

«Радий особисто вручати сертифікат рятувальникам Миколаївщини на відповідну техніку та обладнання, яке спроможне своєчасно забезпечити підрозділи якісним телекомунікаційним зв’язком, допомогти у виконанні першочергових робіт з рятування людей на водній акваторії, проведенні спеціальних заходів з розмінування території нашого краю. Сподіваюсь, що ці надбання допоможуть у вашій нелегкій праці по виконанню завдань за призначенням», – сказав голова Миколаївської ОДА.

Зазначимо також, що в ході практичних відпрацювань було вручено нагороджено переможців конкурсу серед рятувальних підрозділів області «На краще оснащення спеціального аварійно-рятувального автомобіля».

Поділитися:

Дата: 08.11.2019 | 10:48


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

238

Всього хворіє

199

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога