Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Діяльність бібліотек-філій у соціокультурному просторі району: пошук нових форм та методів роботи

На базі Снігурівської центральної  районної бібліотеки     ім.  Валерія Бойченка відбувся семінар для бібліотечних працівників   Снігурівської ЦБС за темою «Діяльність   бібліотек-філій у соціокультурному просторі  району: пошук нових форм та методів роботи».

Відкрила семінар директор  Снігурівської ЦБС  Аліса Косій, яка в своєму виступі розкрила основні вимоги та напрямки діяльності, звернула увагу на удосконалення вже існуючих та запровадження інноваційних послуг бібліотек, які покликані зробити бібліотеку «третім місцем» поза домом і поза роботою, де зустрічаються люди і втілюються ідеї.

У своєму виступі  методист  ЦБС  Ірина Євдокимова зауважила на те, що плануючи діяльність, кожна бібліотека повинна чітко відчувати та реагувати в своїй роботі на нові потреби суспільства, позиціонувати себе, як громадський центр, формувати образ відкритого закладу культури, що надає не лише інформаційні послуги, але й сприяє інтелектуальному, творчому розвитку особистості, організації змістовного дозвілля. Консультацію   «Інформаційно-бібліографічний сервіс в сільській бібліотеці»  надала  бібліограф  ЦБС  Ірина Чередник,  звернула увагу на джерела в мережі Інтернет, які містять корисну інформацію. Про соціальне партнерство, як складову ефективності діяльності бібліотек, що  обслуговують дітей   та з основними напрямками роботи з дітьми в 2020 році  ознайомила присутніх заступник директора по роботі з дітьми  Катерина Хіміченко.

Консультацію «Бібліотечні фонди: реалії та шляхи подальшого формування і використання»  надала   бібліотекар  Олена Маврич.

Фахівці сільських бібліотек  розповіли про знакові бібліотечні події року та реалізовані проекти.  Ніна Назарова завідуюча Нововасилівською бібліотекою   презентувала свою роботу «PAN КНИГОМАН»    з якою перемогла в  конкурсі професійної майстерності «Бібліотека – орієнтир року».
Підсумовуючи роботу семінару колектив  Снігурівської централізованої бібліотечної системи націлений на невтому і творчу працю, активну участь у житті своїх громад.

 

Поділитися:

Дата: 08.11.2019 | 8:47


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

21 листопада 2019
08.30

Пам’ятний мітинг та покладання квітів до Стели борцям за волю та незалежність України з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Місце проведення: м.Снігурівка, вул.Центральна, 87 (паркова зона біля БТДЮ).

Поділитися:

23 листопада 2019
15.45

Пам’ятний мітинг та проведення Всеукраїнської акції “Запали свічку” до Дня пам’яті жертв голодоморів.

Місце проведення: пам’ятний знак „Жертвам голодомору” (вул. Центральна, 181, біля церкви Миколая-зимового)

Поділитися:

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України