Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

У Снігурівці працівників соціальної сфери привітали з професійним святом

Поволі падає золоте листя і вкриває замріяну землю розкішним  килимом. І це золото, дароване щедрою осінню на знак щасливої долі, і день цей, осяяний щирими посмішками вдячних людей. Тисячі людей відчувають турботу, увагу і доброзичливість працівників соціальної сфери, адже вони щодня допомагають їм долати нелегкі життєві обставини.

Сьогодні, 1 листопада, 2019 року, в приміщенні Снігурівської дитячої школи мистецтв відбулися урочисті заходи на честь працівників соціальної сфери Снігурівщини, людей, які не байдужі до людських проблем та завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує допомоги. У заході також брали участь в.о.керівника апарату райдержадміністрації Ірина Лисиця, голова районної ради Тетяна Мезіна, працівники і ветерани установ соціальної сфери району та мешканці міста.

“Ви саме ті люди, які віддають частинку себе та свого тепла нужденним. І ви дійсно заслуговуєте на ту велику шану та глибоку вдячність за те, що творите добро. Я хочу побажати вам, щоб у ваших душах ніколи не згасала та іскорка, якою ви надихаєте себе і тих людей, до яких ви йдете і несете тепло. Нехай ваші очі завжди сяють теплом, добром, а у ваших сім’ях завжди панує мир та злагода”, — зазначила Ірина Лисиця у своєму вітальному слові. Також, до слів привітань долучилися голова районної ради Тетяна Мезіна та голова районної організації СОІУ Тетяна Васюра..

За вагомий внесок в розвиток соціальної сфери району, за сумлінну, бездоганну працю, професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери, кращих працівників було нагороджено почесними грамотами департаменту соціального захисту населення ОДА, райдержадміністрації та районної ради.

Чудовий концерт присутнім подарували артисти районного Будинку культури, вихованці Снігурівської дитячої школи мистецтв, Будинку творчості дітей та юнацтва та виконавці творчих колективів району.

З чого складається наше життя? Із простих буднів, коли ми багато працюємо, вирішуємо повсякденні питання, виховуємо дітей, дбаємо про домашній затишок і мимоволі забуваємо про свій відпочинок. Якщо поцікавитись, що привело цих людей на стежину працівника соціальної сфери, можна почути здебільшого такі слова як, людяність, небайдужість до чужого горя і страждання. А якщо в нашій країні, зокрема в нашому районі є велика сім’я таких людей, яким властиві саме такі риси, наш світ неодмінно зміниться на краще. Праця працівників соціальної сфери скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це їм шана і повага від народу.

Поділитися:

Дата: 01.11.2019 | 17:20


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

259

Всього хворіє

220

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога