Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В Миколаєві на галузевому ярмарку вакансій пропонували роботу для працівників торговельної сфери

Сьогодні, 30 жовтня, в Миколаївському міському центрі зайнятості 13 підприємств, фізичних осіб-підприємців та торговельних компаній міста безпосередньо пропонували близько 100 вакансій для безробітних та шукачів роботи. Загалом на сьогоднішній день по Миколаєву 1300 вільних робочих місць у різних сферах .

Спектр вакантних посад, які сьогодні потребують підприємства сфери торгівлі, досить широкий: продавці продовольчих та непродовольчих товарів, фахівці відділу комплексного продажу, кухарі-пекарі, адміністратори, комплектувальники меблів, менеджери (управителі) зі збуту, торговельні агенти, торговельні представники, мерчендайзери, касири, менеджери з торгівлі, вантажники, водії, продавці-консультанти та інші.

Заробітна плата, запропонована у вакансіях, сягає від мінімальної до 17000 грн..

«Безробітні та шукачі роботи на ярмарку мають змогу отримати у роботодавця повну інформацію стосовно запропонованих робочих місць і  перспективних вакансій, уточнити конкретні вимоги до претендентів, з’ясувати зміст соціального пакету, залишити своє резюме або скласти резюме з нашими консультантами, домовитися про співбесіду з працедавцем тощо. Наша основна задача, незалежно від форми роботи, – це працевлаштування безробітних і відповідно укомплектування вакансій роботодавців», – пояснив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

Фахівці служби зайнятості проводили інформування та консультування присутніх з питань законодавства про зайнятість населення. В форматі рекрутингових форм роботи було організовано складання експрес-резюме зацікавлених в пошуку роботи відвідувачів ярмарку та надання допомоги у створенні електронного кабінету. Загалом у заході взяли участь понад 200 офіційно безробітних осіб та 40 шукачів роботи з різних work-сайтів, з них півсотні вже з 1 листопада підуть на підприємства проходити співбесіди.

 

Довідково: У січні-вересні 2019 року в Миколаївському міському центрі зайнятості було зареєстровано 12239 вакансій від 1916 міських роботодавців, з них укомплектовано – 5979, середня тривалість укомплектування складає 8 днів.

Поділитися:

Дата: 31.10.2019 | 9:40


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

245

Всього хворіє

206

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога