Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

«На повну скористаюсь можливістю поспілкуватись з потенційними інвесторами»: Олександр Стаднік на форумі «RE:THINK. Invest in Ukraine»

Сьогодні, 29 жовтня, в Маріуполі стартував інвестиційний форум «RE:THINK. Invest in Ukraine», ініційований Президентом України Володимиром Зеленським та Урядом.

В роботі Форуму бере участь голова Миколаївської облдержадміністрації Олександр Стаднік, який планує презентувати важливі інвестиційні проєкти Миколаївщини та заручитися підтримкою бізнесу для їх реалізації.

«Очікую на насичений день. Планую на повну скористатись можливістю поспілкуватись з потенційними інвесторами», – коментує Олександр Стаднік.

Для презентації в рамках Форуму Офісом залучення інвестицій (UkraineInvest) було відібрано три проєкти від Миколаївської області:  будівництво мостового переходу через річку Південний Буг, модернізація виробничих потужностей Миколаївського міжнародного аеропорту та концесія спеціалізованого морського порту «Ольвія».

Поділитися:

Дата: 30.10.2019 | 9:05


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

245

Всього хворіє

206

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога