Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Методичний фестиваль

Проблема пошуку форм організації освітньої діяльності, які б забезпечували позитивний результат, завжди хвилювала педагогів. Кожен творчий педагог завжди шукає ті форми організації освітнього процесу, які є ефективними саме для тих дітей, із якими він працює зараз. Безперечно, цей пошук сприяє розробці, апробації та впровадженню у практику роботи інноваційних технологій, які і є гвинтиками у досить складному механізмі, який носить назву «освітній процес».

Відповідно до плану роботи Снігурівського районного методичного кабінету 30 жовтня 2019 на базі Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся методичний фестиваль «Інноваційні підходи до формування системи науково-методичного супроводу педагогічних працівників в умовах реформування освітньої галузі». Метою проведення методичного фестивалю є виявлення та поширення сучасних інноваційних технологій роботи педагогів у закладах освіти, а також популяризація кращих педагогічних практик.

В рамках фестивалю пройшли засідання районних методичних об‘єднань вчителів (української мови та літератури, хімії, біології, фізики, суспільних дисциплін, математики, Захисту Вітчизни та вчителів початкових класів).

Під час освітянського заходу педагоги мали можливість представити та ознайомитись з інноваційними ідеями, авторськими методиками, технологіями, прийомами та формами роботи з учнями  щодо підготовки до ЗНО.

На засіданні науково-методичної ради районного методичного кабінету були розглянуті питання:

  • «Про стан роботи щодо створення оптимального освітнього середовища в освітніх закладах району в умовах реформування освіти» (Копайгора О. В., ЗДНВР  Горохівської ЗОШ І-ІІІ ст.);
  • «Шляхи вдосконалення мовної компетенції педагога»  (Гриженку Н.Г., ЗДНВР Садової ЗОШ І-ІІІ ст.);
  • «Сучасні підходи до вікової психології, акмеологія здобувачів освіти та основи андрагогіки» (Юзва Т.М., ЗДНВР Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г.Шевченка);
  • «З досвіду створення оптимальних умов для учнів з особливими потребами в умовах закладу загальної середньої освіти» (Берест Л.В.,ЗДНВР  Снігурівської ЗОШ –ІІІ ст. №3);
  • «Підсумки ЗНО-2019 та організаційно-методичний супровід ЗНО-2020».  (Шиян О.В., методист Снігурівського РМК).

Виступаючі  підготували  кейс-матеріали практичного спрямування, які використовуватимуться  в подальшій методичній роботі.

Учасники методичного фестивалю виробили рекомендації з розглянутих питань та відмітили, що захід пройшов цікаво і змістовно.

Дякуємо адміністрації Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за гостинність та надану технічну підтримку.

 

Л.ГОРНОСТАЙ,
завідувач  Снігурівського РМК
Поділитися:

Дата: 31.10.2019 | 9:26


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

21 листопада 2019
08.30

Пам’ятний мітинг та покладання квітів до Стели борцям за волю та незалежність України з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Місце проведення: м.Снігурівка, вул.Центральна, 87 (паркова зона біля БТДЮ).

Поділитися:

23 листопада 2019
15.45

Пам’ятний мітинг та проведення Всеукраїнської акції “Запали свічку” до Дня пам’яті жертв голодоморів.

Місце проведення: пам’ятний знак „Жертвам голодомору” (вул. Центральна, 181, біля церкви Миколая-зимового)

Поділитися:

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України