Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

В Снігурівській міській школі №1 встановлено водоочисне обладнання

Практично кожному мешканцю міста відомо про жахливу якість води у водопровідній мережі, яку можна лише використовувати хіба що для технічних потреб. До сьогоднішнього дня батьки учнів Снігурівської ЗОШ №1 мусили за власні кошти забезпечувати дітей очищеної водою. Сьогодні ситуація змінилася – за кошти депутата обласної ради Надії Боднар для потреб школи було придбано водоочисне обладнання та встановлено 2 фонтанчика з питною водою. Продуктивність даного обладнання становить до 150 літрів води за годину. Також, питну воду використовуватимуть і для приготування їжі учням та наповнюватимуть кулери, які є в кожному класі.

28 листопада 2017 року в Снігурівській школі №1 за участі депутата обласної ради Надії Боднар відбулося відкриття бювету для учнів, на якому також були присутні голова райдержадміністрації Інна Бойко, голова районної ради Тетяна Мезіна та начальник відділу освіти РДА Любов Мендус. Під час візиту керівництво школи, учні, вчителі та батьківський колектив висловив подяку депутату обласної ради за встановлене обладнання.

– Чиста і якісна вода – це запорука здоров’я наших дітей. Подібні проекти необхідно реалізувати не тільки в школах, а й у дитячих садочках, – відмітила Надія Олександрівна.


Дата: 29.11.2017 | 9:58


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України