Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

«А бої колишні і тривоги вічно хвилюватимуть наші серця»

28 жовтня, відповідно до Указу Президента України від 20 жовтня 2009 року наша країна відзначає День визволення України від нацистських загарбників. У цей день українці вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, мільйонів людей, які постраждали від дій окупантів, а головне –  героїв-ветеранів Другої світової війни, які дожили до наших днів і є прикладом мужності, відваги, жертовності та любові до Батьківщини.

Напередодні 75-річчя  визволення України від нацистських загарбників в районному історико – краєзнавчому музеї для учнів 8 класу гімназії ім.Т.Шевченка проведено історичну годину: « А бої колишні і тривоги вічно хвилюватимуть наші серця».

Невимовних тяжких втрат зазнав український народ у тій страшній воєнній круговерті, що розметала, понівечила і розтоптала мільйони людських доль. Це була трагедія. Її принесли з собою гітлерівські орди, які без жалю топтали нашу землю, палили міста і села, грабували, гнали в німецьке рабство дівчат і хлопців, убиваючи на своєму шляху кожного, хто не хотів скоритися загарбникам.

Відвідувачі ознайомилися з трагічними сторінками Другої світової війни, усвідомили –  настільки важливо сьогодні пам’ятати уроки історії та подвиги наших дідів і прадідів.

Поділитися:

Дата: 25.10.2019 | 14:46


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

259

Всього хворіє

220

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога