Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

“Всі професії потрібні, всі професії важливі…”

Цього тижня фахівцем Снігурівської районної філії Миколаївського ОЦЗ в Снігурівській опорній школі в рамках акції “Палітра професій” та профорієнтаційного проекту “ПРОФЕСІЙНИЙ МІКС” для учнів 8-9 класів проведено профінформаційний ознайомчий захід з презентацією професій сфер “харчування” та “сільське господарство і транспорт”.

Мета заходу – ознайомлення учнів з робітничими професіями, які користуються попитом на ринку праці Снігурівщини, формування позитивного ставлення до робітничих професій.

На початку заходу учні дізналися наскільки важливу роль в житті людини відіграє вибір майбутньої професії. Пригадали формулу вибору та класифікацію за предметом праці по Клімову.

Вели дискусію про затребувані та популярні професії в Снігурівському районі та м. Снігурівка, з’ясували що це професії: тракторист, водій, слюсар з ремонту автомобілів, кухар, овочівник тощо.

Під час презентації учні дізналися про вимоги цих професій до людини, цікаві факти, навчальні заклади та ринкоутворюючих роботодавців Снігурівського району.

Також учням сподобалася презентація професій бариста, бармен та кондитер, ті які зовні здаються не складними, творчими та захоплюючими, але як з’ясувалося дуже вибагливими в “середині”.

Результатом проведення таких заходів є розуміння учнями змісту робітничих професій та переосмислення поняття престижності здобуття саме вищої освіти, бо ж висококваліфікований представник робітничої професії на сьогодні може отримувати досить високу заробітну плату за свої вміння.

Поділитися:

Дата: 25.10.2019 | 14:41


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

245

Всього хворіє

206

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога