Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Ти пам’ятай, ніколи не забудь…

75 років минуло з часу визволення України від нацистських загарбників. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина України. Адже саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

23 жовтня Снігурівська районна бібліотека ім.В.Бойченка разом з учителем історії Нартовою С.М. провели для учнів 10 кл. ЗОШ №1 патріотичну годину «Ти пам’ятай, ніколи не забудь…». Розпочався захід з історичного екскурсу «Друга світова війна: український вимір».

Світлана Миколаївна розповіла про основні історичні події війни – найжахливішої трагедії людства, яка забрала мільйони людських життів, про героїчну мужність українського народу, який відстояв честь і незалежність Батьківщини, згадала про героїв, які приймали участь у визволенні Снігурівщини у березні 1944 року.

Присутнім також було запропоновано переглянути відео «Звільнення України» та презентацію«Звільнення України: 1943-1944 роки».

Бібліотекар Зіньковська В.І.ознайомила учнів з книгами, які відображають героїчні подвиги воїнів-визволителів України, що були представлені на книжковій виставці «А пам’ять священна…». Зацікавленість у молоді викликав краєзнавчий матеріал «Герої не вмирають, але у вічність йдуть».

Пам’ять про загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання.

Поділитися:

Дата: 24.10.2019 | 16:12


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

248

Всього хворіє

209

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога