Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

18 жовтня відзначають Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

 

18

В сучасному суспільстві стає все більш актуальною тема торгівлі людьми. І стають жертвами такого ганебного явища саме найбільш незахищені верстви населення. В пошуках роботи громадяни, не усвідомлюючи того,  потрапляють в тенета роботодавців, які використовують їх довіру, ситуацію в якій опинилася людина, забирають документи та примушують працювати на них. Але необхідно знати, що існує законодавство України, яке здійснює заходи, спрямовані на попередження та протидію торгівлі людьми.

В Миколаївській області почастішали випадки потрапляння людей в ситуацію торгівлі людьми. Збільшилася кількість оголошень про працевлаштування в межах країни та за кордоном.

Звертаємо вашу увагу, будьте уважні до оголошень, які ви читаєте в газетах, мережі Інтернет, на стовпах чи в маршрутному таксі. Не спокушайтесь на гарні умови проживання, велику заробітну платню чи інші обіцянки так званих «роботодавців».

З нагоди відзначення Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми спеціалістами управління соціального захисту населення Снігурівської райдержадміністрації спільно з Снігурівським районним центром соціальних служб для сім’ї,дітей та молоді на базі Снігурівської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості проведено семінар з безробітними на тему « Європейський день боротьби з торгівлею людьми», також проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців міста Снігурівка, на вищевказану  тематику, розповсюджено буклети та брошурки з номерами телефонів за якими людина, яка постраждала від  торгівлі людьми може звернутись за допомогою.

Якщо Вам відомо, що хтось із Вашого оточення колись потрапив в подібну ситуацію прохання звернутися за телефонами 102 або 2 25 98,2 26 05 та повідомити про таких осіб. Конфіденційність гарантуємо.

 

Ілона Мамоненко – завідувач сектору по роботі з сім’єю
УСЗН райдержадміністрації
Любов Свєтлова – фахівець із соціальної роботи районного центру
соціальних служб для сім’ї,дітей та молоді.
Поділитися:

Дата: 18.10.2019 | 9:21


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога