Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Мужність та відвага

З нагоди “Дня захисника України” Снігурівською районною філією Миколаївського ОЦЗ за участі військовослужбовців 79 окремої Десантно-штурмової бригади м. Миколаїв проведено профорієнтаційний ознайомчо – демонстаційний захід під гаслом “Мужність та відвага” з метою патріотичного виховання та орієнтації на контрактну службу для студентів Снігурівського професійного ліцею.

З вітальним словом до учасників звернувся заступник командира підрозділу-майор Олександр Олександрович Ревенко, який наголосив що підписання контракту на військову службу повинно бути свідомим та виваженим рішенням.

“Збройні сили України і наша військова частина зокрема має потребу в представниках таких професій: тракторист-машиніст, водій автотранспортного засобу, кухарі тощо. Ми пропонуємо гідні умови та достойне грошове забезпечення”– зазначив Олександр Олександрович.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Олена Хижняк довела до присутніх мету заходу, вручила гостям подяку та вітальні малюнки від діток працівників Снігурівської районної філії Миколаївського ОЦЗ.
Військова техніка, зброя та озброєння, спорядження десантників – це те, що було представлене на експозиції та привернуло увагу студентів та викладачів. Військовослужбовці – старші на експозиційних місцях – розповідали про свій підрозділ, про озброєння, про особливості проходження військової служби в частині, відповідали на запитання. Окрім того, були представлені зразки стрілецької зброї та озброєння з сучасними прицільними пристроями, які використовуються військовослужбовцями Десантно-штурмових військ. Під час презентаційного заходу визначені військовослужбовці перебували у повному спорядженні десантника – зі зброєю, у засобах бронезахисту, шоломах, у розвантажувальних системах, з рюкзаками, маючи захист для очей – окуляри стрілкові та захист для суглобів – наколінники та налокітники. Десантники розповідали про призначення того чи іншого предмету речового забезпечення сучасного військовослужбовця.

Експозиційні місця були доступними для ознайомлення протягом декількох годин і стали популярними “фотозонами” – учасники, радо фотографувалися із десантниками, маючи можливість потримати зразки справжньої стрілецької зброї, посидіти на місці навідника в бронетранспортері.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Олена Хижняк довела до присутніх мету заходу, вручила гостям подяку та вітальні малюнки від діток працівників Снігурівської районної філії Миколаївського ОЦЗ.
Подібними заходами Снігурівська районна філія Миколаївського ОЦЗ намагаються показати переваги військової служби і довести, що нині фах професійного військового – це почесно, надійно і шляхетно.

Поділитися:

Дата: 16.10.2019 | 13:20


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

192

Всього хворіє

153

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога