Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Свято мужності й відваги

14 жовтня народ України святкує День українського козацтва та День Захисника України. Ми повинні пам’ятати і поважати тих, хто боровся і бореться за нашу свободу. Тому в переддень свята в Снігурівському Будинку творчості дітей та юнацтва було проведено свято мужності й відваги та патріотичну гру-квест – «Шляхами славетних козаків», де на учасників чекали цікаві пізнавальні та розважальні випробування. Шість команд пройшли шляхами славетних козаків, випробувавши себе в знаннях з історії українського козацтва, козацької кухні, козацького гарту. Крім того, на учасників гри чекала участь у творчих майстернях, де вони малювали символи України.

У грі були і переможці, і переможені. Але важливе те, що кожна дитина долучилася до доброї справи, відчула себе маленьким патріотом.

Усіх присутніх чекало захопливе видовище Святковий запуск ракет з побажаннями-мріями. Провели їх ракетомоделісти, у яких є заслужені нагороди: кубки, медалі та дипломи.

На завершення дня учні та педагогічний колектив мали змогу скушутувати козацький куліш. Козацький куліш виявився на стільки смачним, що після того, як всі охочі скуштували його, казанок залишився повністю порожнім.  Це була одна із яскравих сторінок життя нашого навчального закладу!

 

Поділитися:

Дата: 15.10.2019 | 13:38


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

259

Всього хворіє

220

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога