Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Спортивний калейдоскоп Снігурівської ДЮСШ

В місті Миколаєві закінчився Чемпіонат Миколаївської області з дзюдо серед юнаків та дівчат. Чемпіонами стали А. Зіньковська, М. Зіньковський, В. Левицька, І. Віюк, К. Стеблова, А. Малюк, К. Лаврухіна, К. Ткаченко, А. Пантак; призери – К. Гладиш, М. Сергеюк, Варвара Левицька, К. Семенова, Д. Порубайло, В. Левицький, М. Пархоменко, С. Новосад, Є. Тютін. Чемпіони та призери нагороджені дипломами та медалями обласного спорткомітету.

В м. Одесі закінчився всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків. Чемпіоном став вихованець Снігурівської ДЮСШ Владислав Левицький в ваговій категорії до 38 кг, у важкій ваговій категорії +70 бронзовим призером  став Ілля Віюк. П’яте місце посів Денис Порубайло. Чемпіона нагороджено кубком та золотою  медаллю.

В м. Київ закінчився Відкритий чемпіонат Києва з дзюдо серед юнаків та дівчат. В цих змаганнях  взяли участь вихованці Снігурівської ДЮСШ. Призерами Відкритого Чемпіонату стали Ірина Петрончак, Каріна Поночевська, Олександр Шукаєв і отримали грамоти, медалі, подарунки.

В місті Суми закінчився Відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат  присвячений загиблим воїнам АТО. В цих змаганнях вихованка нашої спортивної школи, кандидат в майстри спорту України Ірина Петрончак посіла почесне третє місце. Її нагороджено цінним подарунком, дипломом та медаллю.

В місті Київ закінчився Чемпіонат України з дзюдо серед чоловіків і жінок. В змаганнях взяла участь майстер спорту України, Чемпіон Європи Анастасія Антіпіна в ваговій категорії до 63 гк і посіла перше місце, і знову стала Чемпіоном України з дзюдо. Друга наша вихованка майстер спорту України Катерина Скора посіла третє місце у ваговій категорії до 63 гк, її нагороджено бронзовою медаллю спорткомітету України. Анастасії Антіпіній довірено захищати честь України на Чемпіонаті Світу в Марокко.

В місті Чорноморську Одеської області закінчився Чемпіонат України з боротьби самбо серед чоловіків і жінок. В змаганнях взяли участь наші вихованці, майстри спорту України Сергій Мироненко, Марія Скора. Сергій Мироненко в ваговій категорії до 90 кг посів перше місце і став Чемпіном України з боротьби самбо, а Марія Скора в ваговій категорій до 80 кг зайняла почесне друге місце і стала Срібним призером Чемпіонату України з боротьби самбо серед жінок. Спортсмени ногороджені дипломами, медалями спорткомітету України.

Сьогоднішній успіх наших вихованців по праву розділяють заслужений тренер України Сергій Зіньковський і президент спортивного клубу Валерій Кіптик.

 

Методист Снігурівської ДЮСШ, Т. Засєченк

Поділитися:

Дата: 12.10.2019 | 11:59


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

259

Всього хворіє

220

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога