Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

До Миколаєва із зони АТО повернулись бійці Нацгвардії

В неділю, 9 квітня, волонтери, друзі та родичі бійців Національної гвардії України зустріли своїх героїв, що прибули із зони проведення антитерористичної операції. З поверненням на рідну миколаївську землю військовослужбовців привітали представники керівництва області та міста Миколаєва.

«Від імені всієї Миколаївщини, я щиро вітаю вас на нашій рідній миколаївській землі. Дякую вам за те, що ви робите все для того, щоб на цій землі панували мир і спокій. Сьогодні, коли весь православний світ святкує Вербну неділю, я щиро бажаю, щоб Бог завжди був з вами! Щоб він оберігав вас і ваші родини. Бажаю, щоб ви завжди повертались зі служби живими і неушкодженими», – звернувся до присутніх перший заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Бонь.

Під час урочистого мітингу відбулось відкриття меморіалу  в пам’ять про героїзм військовослужбовців Нацгвардії, які загинули у зоні проведення бойових дій на Сході країни.

Поділитися:

Дата: 17.04.2017 | 16:29


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

238

Всього хворіє

199

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога