Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Майже 1000 учасників АТО звернулися за послугами до Миколаївської обласної служби зайнятості з початку 2019 року

Понад 300 учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) знайшли роботу за сприянням Миколаївської обласної служби зайнятості у січні-вересні 2019 року, з них 6 осіб з інвалідністю. Про це повідомив директор миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

«Служба зайнятості проводить постійну роботу щодо працевлаштування учасників АТО відповідно до фаху та кваліфікації, бо робота надасть можливість швидше повернутись їм до цивільного життя, професійного зростання, гідного рівня життя, належного пенсійного забезпечення, соціальних гарантій та нових знайомств. Для кожного бійця наші фахівці розробляють індивідуальний план працевлаштування, надають консультативні послуги з професійної підготовки та підвищення кваліфікації, окрім цього, служба зайнятості пропонує демобілізованим учасникам АТО/ООС розпочати власну справу. В цьому році 11 безробітних учасників АТО стали підприємцями з нашою допомогою», – зазначає Дмитро Оборонько, директор Миколаївського ОЦЗ.

Водночас служба зайнятості пропонує захисникам держави професійне навчання під потреби роботодавця Так, за направленням Миколаївської обласної служби зайнятості проходили профнавчання і підвищення кваліфікації 93 учасники АТО (ООС), у т.ч. 2 особи з інвалідністю.

Активна співпраця служби зайнятості з органами державної влади, організаціями роботодавців та соціальних структур міста і області, які опікуються даною категорією громадян, а також активна дієва позиція самих військовослужбовців, сприяє вирішенню ряду проблем працевлаштування даної категорії осіб. До громадських та інших робіт тимчасового характеру, як альтернативи працевлаштування за відсутності постійних місць роботи, було залучено 48 учасників АТО (ООС).

Загалом у січні-вересні 2019 року послугами центрів зайнятості Миколаївської області скористалися 969 демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції (операції об’єднаних сил), з них 31 особа з інвалідністю.

Допомогу по безробіттю отримували 892 учасника АТО (ООС). Середній розмір допомоги по безробіттю становив 5529 грн., що на 35,1% більше, ніж станом на 1 жовтня 2018 року.

Поділитися:

Дата: 11.10.2019 | 10:41


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

238

Всього хворіє

199

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога