Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Робоча зустріч

Важливою умовою стабільної ситуації на ринку праці Снігурівщини є тісна та чітка організація роботи служби зайнятості з роботодавцями. Днями до Снігурівської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості завітав представник Держаної установи “Снігурівська виправна колонія (№ 5) — спеціалізована туберкульозна лікарня з проханням допомогти у підборі «молодших інспекторів відділу охорони». Роботодавцю була надана інформація про професійно — кваліфікаційний склад осіб, які перебувають на обліку в Снігурівській районній філії та відповідають профілю установи. Також, фахівцями районної філії були надані розʼяснення чинного законодавства та проінформовано про опитування роботодавців на офіційному сайті Державної служби зайнятості в частині задоволеності наданих послуг службою зайнятості.

У ході зустрічі з представником Снігурівської виправної колонії №5 була надана детальна інформація про інноваційні сервіси та нові підходи в діяльності служби зайнятості. Також обговорені питання, які часто виникають у підприємства та шляхи вирішення кадрових проблем за сприянням служби зайнятості.

Співпраця служби зайнятості з роботодавцями є визначальною задля забезпечення працевлаштування незайнятого населення і якісного охоплення послугами усіх учасників на ринку праці.

Поділитися:

Дата: 11.10.2019 | 10:14


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога