Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

З Днем народження, рідне місто!

Від щирого серця вітаємо усіх мешканців з днем міста! Наша Снігурівка славиться своїми людьми — талановитими, щирими, добрими й працьовитими. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив історію нашого міста, збагачував його традиції, розбудовував, боронив від ворогів, віддав своє життя за нашу державу. У складний період новітньої історії України ми маємо, як ніколи, проявити найкращі риси нашого народу – єдність, патріотизм, щирість та мужність.

Впевнені, що наше чарівне місто займає особливе місце у серцях тих, хто тут народився і живе, хто тут колись працював чи навчався, приїздив у гості чи бував проїздом. Снігурівська земля пам’ятає багато цікавих, емоційних, радісних і сумних моментів, вона ввібрала у себе неповторну енергетику всіх тих людей, які жили тут раніше, які живуть зараз.

Від усієї душі зичимо нашому рідному місту динамічного розвитку і процвітання. Усім мешканцям бажаємо миру, міцного здоров’я, добробуту, натхнення, родинного затишку та успіхів у всіх починаннях, щасливої долі кожній родині, у рідному місті, у єдиній державі!

 

Перший заступник
голови райдержадміністрації,
виконувач функцій і повноважень
голови райдержадміністрації
Сергій ВЕРЛОВИЦЬКИЙ
Поділитися:

Дата: 06.10.2019 | 6:00


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України