Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

«Осінній ярмарок – 2019»  в ЗДО № 3

Осінь золотава в садочок прийшла
та святковий ярмарок дітям привела

Що таке Ярмарок? Хто з нас, українців, не знає, що це? Мабуть таких немає. Це свято – наша особливість. Свято спілкування, веселощів та гарного настрою.

3 жовтня Веселий осінній ярмарок закликав осінь на гостини до нашої великої  родини! Справжнє свято відбулося в душі кожного маленького та дорослого. Свято розпочали вихованці ІІ молодшої групи «Бджілки» разом з вихователем Устіновою І.В. та музичним керівником Сапсай О.О.                                 Маленькі артисти виступали залюбки, а задоволений  глядач не шкодував  аплодисментів.                                                                                                                   Як дошкільнята так і дорослі раділи сонечку, жовтому листячку, творінням природи. Із захватом продавали та купували, були справжніми господарями осіннього ярмарку.                                                                                                       Спільні заходи педагогів, дітей та батьків сприяють підготовці дітей до самостійного життя, їх адаптації до суспільного довкілля. На таких заходах яскраво відтворюються родинно-національні та соціально-побутові традиції, які забезпечують збереження культурних скарбів українського народу.                        Щира подяка всім батькам та працівникам закладу дошкільної освіти № 3 «Ромашка», хто долучився до організації та проведення Осіннього Ярмарку – 2019. Дякуємо за Вашу небайдужість та активну участь у житті нашого садочка.

ДЯКУЄМО!!!

Поділитися:

Дата: 03.10.2019 | 21:14


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

248

Всього хворіє

209

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога