Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Звернення Управління СБ України в Миколаївській області до громадськості регіону:

Шановні мешканці Миколаївщини!

Керівництво країни визначило важливими завданнями для СБУ на сучасному етапі системну і рішучу боротьбу із корупцією та економічними злочинами з боку тих, хто у період воєнного конфлікту на Сході обкрадає державу.

Такі задачі, озвучені Президентом України Володимиром Зеленським,  поставив Голова української спецслужби Іван Баканов і новому керівнику Управління СБУ в Миколаївській області Віталію Герсаку під час зустрічі із керівним та громадським активом регіону.

Наразі Управління вживає системних заходів для організації роботи з виконання визначених керівництвом держави завдань. Водночас, ми свідомі того, що лише із допомогою громадськості здатні змінити на краще наш регіон і країну загалом.

Управління СБУ в Миколаївській області звертається до кожного, хто має інформацію про резонансні у області кримінальні справи із недалекого минулого або про нові злочини проти інтересів держави.

Про усі відомі вам факти здійснення сепаратистської чи диверсійної діяльності проти України, корупційні чи економічні злочини ви можете цілодобово повідомляти за телефоном «довіри» Управління СБУ (0512) – 49-03-22. Крім того, наявну інформацію можна надсилати на електронну скриньку Управління: usbu_myk@ssu.gov.ua, а також передавати особисто за адресою: м. Миколаїв, вул. Спаська, 40.

Кожна інформація буде перевірена. Конфіденційність гарантується.

 

Прес-група Управління СБ України в Миколаївській області

Поділитися:

Дата: 01.10.2019 | 9:54


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога