Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

В рамках правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції “Я МАЮ ПРАВО!” з 16 по 20 вересня  проходив  Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. По всій Україні відбувались правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування в суспільстві небайдужості до проблеми булінгу.

Колектив Юріївської філії Снігурівської зош І-ІІІ ступенів також долучився до роз’яснювальної роботи з такого вкрай важливого питання. Цікавими й змістовними були тематичні виховні години: «Ми проти булінгу» (Ряшко Н.В., Войткевич А.О.), «Я маю право» (Носаль М.О.),  «Булити не круто» (Здражевська Т.В.), «Булінг не про нас» ( Ряшко Ю.В., Бондар Т.Г., Шкрібляк О.Г.). Мультиплікаційні фільми на правову тематику стали повчальними для першокласників (Ревуцька Т.В.). Викликала увагу другокласників притча про два яблука (Ряшко Н.В., Войткевич А.О.).

Конвенції ООН «Про права дитини» було присвячено урок «Основ правознавства» (Здражевська Т.В.) у дев’ятому класі. Розділ про права людини – один з найважливіших у Конституції України. Саме ця тема стала основною на уроках образотворчого мистецтва у 5 та 6 класах (Здражевська Т.В.).

Правопросвітницька робота нашого педагогічного колективу направлена на розуміння учнями та батьками того, що в кожного з нас є права, і ми повинні добре знати їх та вміти ними користуватися. Але слід знати не лише свої права, а й обов’язки. Прагнучи відстояти свої права, не порушити права інших.

 

Здражевська Т.В.,

вчитель історії, основ правознавства

Поділитися:

Дата: 01.10.2019 | 9:35


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога