Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Майбутнє України за її патріотами

В наш нелегкий час все гостріше постає питання духовного стану наших людей, особливо молодого покоління. В його вирішенні важливу роль відіграють музейні заклади. В тому числі і музей воїнів – інтернаціоналістів, який став центром патріотичного виховання молоді Снігурівщини.  Робота закладу спрямована на прищеплення  у підростаючого покоління любові до своєї країни, поваги до людей старшого покоління, правильного розуміння подій мирного життя та сьогодення.

У музеї побували воїни – афганці з Миколаєва і Херсона, яких до глибини душі схвилювало те, що в маленькому райцентрі діє такий заклад, де зібрано чимало бойових експонатів, матеріалів про їх побратимів. Відвідав музей і наш земляк, нині житель м. Червонограда на Львівщині М.Д.Криль. Він із сином з цікавістю оглянули музейні експонати. Разом з сином  Олександром, учасником АТО відвідав музей старший прапорщик, воїн – інтернаціоналіст В.Калюта. Частими гостями музею є школярі та вихованці  дошкільних навчальних закладів.  Музей поповнюється новими експонатами. Воїн – афганець І.Данилко передав чимало цікавих речей, а майор запасу В.Братченко безцінні фотодокументи про події на землі Афганістану.

Поділитися:

Дата: 28.09.2019 | 11:14


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

238

Всього хворіє

199

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога