Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В обласному центрі зайнятості стартував новий сезон Клубу професіоналів

 

В четвер, 26 вересня, в Миколаївському обласному центрі зайнятості старшокласники ЗОШ №19, 26, 27, 56 міста Миколаєва та різних шкіл дев’яти районів області в онлайн-режимі зустрілися з відомими та успішними миколаївцями у Клубі професіоналів. Свої історії успіху розповіли дітям директор найкращого в Україні Миколаївського зоопарку Володимир Топчій, директор Миколаївської філії комп’ютерної академії «Шаг» Євген Ізотов та завідувач кафедри системного адміністрування цієї академії Валентин Зайцев.

Володимир Топчій розповів школярам, як пройшов професійний шлях від простого робітника до керівника зоопарку та наголосив на тому, що найважливіше – це займатися улюбленою справою.

ІТ-фахівці з академії «Шаг», демонструючи можливості роботів, розповіли про професії ІТ-сфери і яке майбутнє чекає на тих, хто пов’яже своє життя з цією сферою. Насамперед – це затребуваність на ринку праці, можливість самозайнятості та постійний саморозвиток.

Спікери звернули увагу на те, що важливо правильно обрати свою професію, враховуючи свої вподобання і тенденції розвитку суспільства, його потреби. Акцентували на тому, що кожного року з’являються нові професії, нові технічні розробки, методики, нові наукові відкриття, тому треба встигати за цими змінами, розвивати вміння швидко вчитися.

Заступник директора Миколаївського обласного центру зайнятості Людмила Алпєєва порадила учням частіше спілкуватися з успішними людьми, переймати їхній досвід, черпати ті знання, які допоможуть в майбутньому самореалізуватися.

«Використовуйте свої можливості для подальшого розвитку та зростання. Головне для успіху – це визначення професійного напряму, віра у власні сили та наполеглива праця» – зазначила Людмила Алпєєва.

На учасників наступних зустрічей в Клубі професіоналів чекають не менш цікаві гості та нові враження.

Нагадаємо: проект «Клуб професіоналів» започатковано Миколаївським обласним центром зайнятості у 2017 році з метою професійної орієнтації школярів та мотивації їх до успішної професійної самореалізації. За графіком засідання Клубу відбуваються щомісячно протягом навчального року за участю експертів у різних сферах діяльності.

Поділитися:

Дата: 28.09.2019 | 11:12


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

196

Всього хворіє

157

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога