Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В РДА провели навчання з питань цивільного захисту

25 вересня 2019 року в залі засідань Снігурівської райдержадміністрації відбулося навчання з питань цивільного захисту та пожежної безпеки на підприємствах, установах і організаціях району. Для проведення семінару з міста Миколаїва прибули викладачі курсів удосконалення керівних кадрів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області Сергій Жежерун та Євген Толокнов.

В ході навчань змістовним матеріалом було доведено основні моменти з Кодексу цивільного захисту України та правил пожежної безпеки. Вагому увагу було приділено рекомендаціям щодо вироблення алгоритмів практичних дій адміністрації, персоналу, формувань цивільного захисту при виникненні надзвичайних подій на об’єктах з масовим перебуванням людей, зокрема, у закладах освіти.

Під час навчання слухачі отримали важливі рекомендації, які допоможуть їм орієнтуватися в питаннях проведення заходів запобігання надзвичайних ситуацій.

Поділитися:

Дата: 25.09.2019 | 16:30


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога