Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

«З коханими не розлучайтесь…»

У наш бурхливий, стрімкий час, коли раз у раз  доводиться прискорювати ходу, аби встигнути за технічним  прогресом, на жаль, усе менше залишається тих світлих місцин, де ми по-справжньому відчуваємо себе людьми, коли немає потреби надягати маски, де ми можемо побути наодинці з собою і сам на  сам зі своєю душею. Тож так іноді хочеться уповільнити крок, зупинитися, щоб мати можливість замислитися над буденним і вічним, над цінностями істинними і примарними.

Така нагода випала днями одинадцятикласникам, які завітали на літературно-музичну композицію «З коханими не розлучайтесь» з нагоди 155-річчя від дня народження М. Коцюбинського – митця, сонцепоклонника, людини.

Випускники долучилися до справжніх скарбів української душі. Чарівна музика, неповторний колорит Гуцульщини з «Тіней забутих предків» тісно поєдналися з моментами життя неперевершеного майстра слова. А яким барвистим віночком вплелися у хід свята вірші про красу справжніх почуттів у виконанні Л. Барти, М. Мись, І. Сучкової, О. Кореновської, А. Кондрацької, П. Алексєєва.

Майстерно перевтілилися в Івана й Марічку вчителі О. Тимоша та            В. Запорожець у сценці прощання закоханих. Широку гаму  почуттів Марічки після розлуки з коханим відтворила  А. Садовська    своїм танцем! Тут усе: і любов, і біль, і розпач, і надія….

Гармонійно доповнила свято і мультимедійна презентація з цікавими коментарями ведучих Д. Бессарабова та К. Зубач.

І що б там не говорили скептики про прагматизм, меркантильність  сучасної молоді, дивлячись на натхненні обличчя наших школярів, ми побачили, що за цією інколи зухвалістю, почасти епатажністю ховається справжня, здатна на співпереживання душа.

На думку спали слова класика: «Зупинися, миттєвосте, ти прекрасна!»

 

О. Федько, вчитель-методист,
Н. Огонюк, бібліотекар
Снігурівської ЗОШ І–ІІІ ступенів
Поділитися:

Дата: 25.09.2019 | 16:25


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

237

Всього хворіє

198

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога