Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Ми – за мир!

В Снігірівському районному історико – краєзнавчому музеї до Міжнародного Дня миру з учнями  2- а класу ЗОШ №3 проведено  захід: «Ми за мир!».  На захід був запрошений учасник АТО Єфремов С.М. Присутні ознайомилися з історією започаткування Міжнародного Дня миру. Основною думкою цього дня є теза: « Пробач і ти отримаєш мир». В Україні за Указом Президента День миру відзначають з 2002 року. Символом міжнародної солідарності всіх людей світу є дзвін миру. Дзвін Миру – символ спокою, мирного життя і дружби, вічного братерства і солідарності народів. Його було відлито з тих монет і нагород, які пожертвували люди всіх континентів. Надпис на дзвоні свідчить: «Хай живе загальний мир у всьому світі». Сергій  Миколайович розказав дітям, що на жаль, нинішній Міжнародний День миру затьмарює наша спільна біда – тривають бої, гинуть наші співвітчизники,наші патріоти.

Не у всіх школах пролунав перший дзвоник. Деякі школи зруйновані, в деяких нема кого навчати, бо діти виїхали туди, де не стріляють.  Але запевнив, що на полі битви  захисники – воїни. Вони мужні, сміливі, хоробрі. Не шкодуючи власного життя захищають неньку Україну.  Діти декламували вірші про мир.

Ми діти, як барвисті квіти.
Нехай пролунає над світом:
Мир для планети, щастя всім дітям!
Хай буде мир від нині і довіку!
Хай буде мир і замовкнуть всі війни злі.
І сльози щастя на своїх обличчях
Відчують всміхнені усюди матері.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих людей, які воювали за мир, хто віддав своє життя в ім’я світлого майбутнього.

 

 

 

Поділитися:

Дата: 23.09.2019 | 14:53


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

245

Всього хворіє

206

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога