Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Світла пам’ять!

До небесного полку 20.09.2019 р. приєднався ще один мужній воїн. На 49 році після хвороби, у лікарні, пішов з життя участник АТО, член Снігурівської районної ГО ветеранів, учасників АТО «Разом ми сила» Гуменюк Олександр Миколайович (18.12.1971 р.н.), уродженець Хмельниччини.

Після закінчення Сімферопільського вищого військового будівельного училища Олександр Миколайович продовжив свою службу у м. Котовську, в ракетних військах, потім у Херсонській частині на аеродромно – технічному обслуговуванні. Далі брав участь у воєнних подіях Югославії, Албанії, Ліберії.

У 2014 році з міста Херсона був мобілізований на службу в ЗСУ в м. Кривий Ріг на посаду командира 8 механізованої роти 3 танкового батальйону. У цьому ж році брав участь у визволенні Дебальцево. Керував опорним пунктом «Бджола», який був названий в честь його позивного. Олександр Миколайович у зоні АТО перебував на посаді командира 1 штурмової роти, 40 окремого батальйону. Навчав розмінюванню своїх підлеглих. Під час обстрілів ворожими градами вивів з оточення, з малими втратами свою роту.

За заслуги перед Батьківщиною Гуменюка Олександра Миколайовича було нагороджено від організації ООН медаллю «За забезпечення миру», орденом «За мужність», та медаллю «За службу Батьківщині».

Без батька осиротіло ще 2 синів: 17 річний Данило та чотирирічний Миколка.

Снігурівська районна державна адміністрація, Снігурівська районна рада, депутатський корпус районної ради та Снігурівська районна ГО ветеранів, учасників АТО, матерів та дружин військовослужбовців «Разом ми сила» висловлюють щирі співчуття рідним близьким з приводу смерті.

Розділяємо разом з Вами біль втрати. Світла пам’ять про Олександра Миколайовича назавжди залишиться в наших серцях.

Герої не вмирають!

Поділитися:

Дата: 22.09.2019 | 18:32


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

259

Всього хворіє

220

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога