Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Миколаївщина найкраща!

Цього року Миколаївщина вдало завершила один з етапів проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який протягом дев’яти останніх років реалізовувався за підтримки Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ЄС/ПРООН).

Проект був спрямований на відновлення базової соціальної та комунальної інфраструктури в пріоритетних для громи сферах енергоефективність, охорона здоров’я, охорона довкілля та водопостачання.

За результатами реалізації проекту Миколаївська область стала ЄДИНИМ регіоном країни, де реалізовано всі компоненти Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» – створено сільськогосподарські кооперативи та здійснено підтримку малих міст.

Так, наше місто Вознесенськ бере участь в ініціативі «models cities» (менторські міста). Воно стане демонстраційним майданчиком для обміну досвідом та надання консультативної підтримки для міст-партнерів проекту ЄС/ПРООН в сфері інновацій в муніципальному управлінні.

Загалом, за період реалізації цього проекту в Миколаївській області було впроваджено 157 мікропроектів на загальну суму майже 35 млн грн (внесок ЄС/ПРООН склав 18,5 млн грн).

Враховуючи вдалу співпрацю Миколаївщини з ЄС/ПРООН, а також для залучення додаткових коштів для вирішення соціально-економічних проблем регіону ми уклали новий меморандум «Про взаєморозуміння щодо сталого розвитку» на наступні п’ять років. Днями закріпили угоду підписами представників Миколаївської ОДА, обласної ради та в.о. директора Представництва ООН в Україні Ван Нгуєном.

Це тільки початок. Попереду – багато роботи, досягнень та перемог!

#ЧерговаЗрада відміняється


Дата: 27.11.2017 | 14:13


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України