Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Снігурівчани вшанували подвиг партизанів та підпільників Другої Світової війни

Сьогодні, 20 вересня 2019 року, в місті Снігурівка відбулися урочисті заходи з нагоди Дня партизанської слави України. В заходах брали участь перший заступник голови РДА, виконувач функцій і повноважень голови РДА Сергій Верловицький, голова районної ради Тетяна Мезіна, представники ветеранських організацій району та міста, представники міської ради, учні та мешканці міста. Снігурівчани поклали квіти до меморіалу, вклонилися і віддали шану всім борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від нацистів та схилили голову перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.

Перші загони партизанів з’явились в Україні восени 1941 року під Черніговом та Сумами під керівництвом Миколи Попудренка та Сидора Ковпака. Масовості партизанський рух набув з кінця 1942 року. Такий активний спротив окупаційному режиму з боку мирного населення виник внаслідок нещадного терору, масових вбивств, геноциду населення, вивезення молоді до Німеччини на примусові роботи.

Дяльність Снігурівських підпільних патріотичних груп і організацій відіграла велику роль в успішному проведенні Березнегувато-Снігурівської операції по звільненню рідного краю від нацистів. За активну участь в партизанському русі в роки окупації 26 земляків-снігурівчан нагороджено бойовими медалями.

Дії партизанських загонів та підпільних організацій у роки Другої Світової війни нанесли непоправні збитки живій силі, інфраструктурі та техніці противника, здійснили неоціненний внесок у наближення Перемоги над нацистами та їх союзниками.

Партизанський рух став всенародною боротьбою проти нацистських окупантів, справжнім другим фронтом на допомогу армії. Партизани – наша слава, наша гордість. Партизани – це ті сини України, якими пишатимуться цілі покоління і складатимуть про них думи і пісні. Це невмирущий символ безсмертя нашого доброго і чесного народу.

Героїчний подвиг українських партизанів у Другій світовій війні назавжди залишиться в народній пам’яті.

Поділитися:

Дата: 20.09.2019 | 13:17


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

238

Всього хворіє

199

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога