Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Сергій Верловицький привітав рятувальників Снігурівщини з професійним святом

Сьогоднішнє свято об’єднує людей мужніх, сильних та відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захистити здоров’я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим.

З цієї нагоди, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації  Сергій Верловицький, голова районної ради Тетяна Мезіна та заступник міського голови Галина Вітенко привітали працівників 24-ї ДПРЧ ГУ ДСНС з професійним святом.

Щороку вмілими та професійними діями рятувальників визволяються з біди тисячі людей, рятується найцінніше, що є у нас – життя.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов′язків, вагомий внесок у справу цивільного захисту населення, мужні і рішучі дії, виявлені під час виконання поставлених завдань та з нагоди Дня рятувальника України, кращих працівників 24-ї ДПРЧ ГУ ДСНС нагороджено грамотами районної ради та райдержадміністрації.

Керівники району подякували рятувальникам за їхню сумлінну і відповідальну працю, за кожну хвилину ризику, побажали міцного здоров’я, мужності, удачі, швидкої реакції та витримки в нелегкій щоденній службі, якомога менше тривожних викликів.

Поділитися:

Дата: 17.09.2019 | 14:37


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

1

Всього одужало

1

Всього хворіє

0

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога