Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

До уваги! Приїзд протезно – ортопедичної бригади Херсонської філії Центру протезно – ортопедичної допомоги „Теллус”

Управління соціального захисту населення Снігурівської райдержадміністрації  інформує, що 20 вересня 2019 року  до  м. Снігурівка  прибуде протезно – ортопедична бригада Центру протезно – ортопедичної допомоги Херсонського підрозділу Теллус  у складі лікаря фізіотерапевта і техніка – ортопеда.

Прийом громадян відбуватиметься з 9 год. в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Снігурівському районі за адресою вул.Жовтнева, 118, м.Снігурівка.

Центр спеціалізується на виготовленні індивідуальних протезно – ортопедичних виробів за замовленнями осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, та інших окремих категорій населення на безоплатній основі за наявності направлення виданими управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації з урахуванням медичних висновків.

Для отримання більш детальної інформації звертатись до відділу соціального обслуговування  та реабілітації управління соціального захисту населення Снігурівської райдержадміністрації, за адресою вул. Центральна, 173,  м. Снігурівка, довідки за телефоном: (05162) 21318, кабінет № 6, адрес електронної пошти: uszn@snigurivka-rda.gov.ua

Поділитися:

Дата: 09.09.2019 | 16:43


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України