Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Представники Снігурівського загону територіальної оборони взяли участь у військових навчальних зборах у складі 123-ї ОБрТрО

Днями в селищі Первомайське, Вітовського району завершилися десятиденні військові навчальні збори 123-ї окремої бригади територіальної оборони, у складі якої брали участь представники Снігурівського, Березнегуватського, Новоодеського та Вітовського районів Миколаївської області на базі в/ч А7355.

Мета навчань – підвищення обороноздатності держави, підготовка особового складу управління окремої бригади та батальйонів, набуття навичок у процесі планування застосування окремої бригади територіальної оборони під час захисту відповідної території.

Представники особового складу бригади територіальної оборони під керівництвом інструкторів з 34-го окремого мотопіхотного батальйону проходили навчання з тактичної медицини, топографії місцевості, засобів військового радіозв’язку, інженерної підготовки, РХБз (радіаційного, хімічного та біологічного захисту) та тактико-спеціальної підготовки.

Практичні заняття зі стрільби, охорона стратегічно важливих об’єктів області та її інфраструктури, облаштування блок-постів, несення служби у складі спільного патрулювання, на рухомому КПП – ось неповний перелік завдань, які були покладені на особовий склад підрозділу. На заключному етапі навчань особовий склад 123-ї бригади територіальної оборони відпрацював організацію охорони важливих об’єктів, зокрема Засільського цукрового заводу та пропускного режиму на важливих ділянках автошляхів у напрямку міст Миколаєва та смт Первомайське, Вітовського району.

Крім того, представники особового складу бригади з ознайомчим візитом відвідали 79-у ОДШБр, де мали змогу оглянути військову техніку, зброю та поспілкуватися з військовослужбовцями 79-ки.

Під час урочистої частини завершення навчань, військовий комісар Миколаївського обласного військового комісаріату Сергій Іванов високо оцінив організацію та проведення навчальних зборів. Військовозобов’язані, які брали участь у навчальних зборах відзначені почесними грамотами від органів державної влади, місцевого самоврядування та подяками.

За підсумками проведених навчань, перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Сергій Верловицький зазначив:

«П’ять років війни з росією засвідчує те, що уміння обороняти своє місто, село, зрештою, і всю країну, не можуть бути зайвими. Може, не всі готові одразу вирушити на передову, проте в нашому районі достатньо чоловіків, які готові дати гідну відсіч ворогові на рідній землі у випадку наступу. Країні потрібно далі вчитися продуктивно жити в умовах постійної загрози з боку країни-агресора», – сказав Сергій Верловицький.

Снігурівська районна державна адміністрація висловлює щиру подяку приватним підприємцям, керівникам підприємств, сільським головам та всім небайдужим, хто відгукнувся за надану допомогу в організації проведення бойового злагодження. Також, дякуємо інструкторам 34-го окремого мотопіхотного батальйону за корисні знання і нашим мужнім чоловікам, що взяли участь у військових навчаннях.

 

Поділитися:

Дата: 08.09.2019 | 22:15


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога