Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

“Планування профорієнтаційної роботи зі учнівською та студентською молоддю”

 

Снігурівська центральна бібліотека на чолі з її директором Алісою Анатоліївною Косій вже не один рік є надійним соціальним партнером Снігурівської районної філії Миколаївського ОЦЗ в організації та проведенні різноманітних профінформаційних та профорієнтаційних заходів.

Цього тижня фахівцем Снігурівської районної філії Миколаївського ОЦЗ в Снігурівській центральній бібліотеці з працівниками проведено методичний семінар з питань організації профорієнтаційної роботи під назвою: “Сучасна профорієнтація”.

Мета заходу – покращення профорієнтаційної роботи з молоддю Снігурівщини із застосуванням інноваційних форм і методів роботи, які сприяють формуванню у молоді активної життєвої позиції щодо майбутнього професійного вибору та кар’єрного зростання.

Під час зустрічі її учасники узгодили спільні дії, що стосуються комплексного підходу до вирішення питань професійної орієнтації. Також в результаті заходу був складений спільний план заходів. До нього були внесені заходи і для гармонійного розвитку особи, і заходи, які сприятимуть процесу соціально-професійного становлення молоді, і мотивуючі заходи з  ефективного вибору професії та виховання патріотичного ставлення до рідного краю.

Так найближчі заходи сплановані для бібліотекарів новостворених Снігурівської та Горохівської ОТГ на 04.09.2019 року та Профорієнтаційний урок для учнівської молоді шкіл м. Снігурівка під гаслом: “Будь патріотом свого краю” на 05.09.2019 року.

Поділитися:

Дата: 30.08.2019 | 22:47


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України