Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

«Пам’ятаємо загиблих, шануємо живих»

Із метою гідного вшанування захисників України підписано Указ про встановлення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, та відзначення його щорічно 29 серпня, через те, що саме в цей день була найбільша кількість втрат за весь час війни на Донбасі. 29 серпня в Снігурівській районній бібліотеці ім.В.Бойченка проведено годину вшанування «В СЕРЦЯХ І ДУШАХ ВОНИ НЕ ВМИРАЮТЬ».

Бібліотекар презентувала відеоролик «Іловайськ -2014» та книжкову виставку «Пам’ятаємо загиблих ,шануємо живих», яка присвячена героям-землякам, учасникам добровольчих формувань, які загинули у боротьбі за незалежність України.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували тих, хто в боротьбі за волю і крашу долю України не дожив до сьогоднішнього дня.

Поділитися:

Дата: 30.08.2019 | 18:28


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України