Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Снігурівчани вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Сьогодні я молюсь за Україну,
За всіх померлих і за всіх живих,
Які будь-що боронять Україну,
Допоки стукіт серця не затих.

Літопис нашого народу нараховує чимало кривавих сторінок. І одна з них – війна на Сході. Сотні справжніх патріотів віддали своє життя в боротьбі зі злочинною владою, зовнішньою агресією та сепаратизмом. В Незалежній державі народилося і виросло нове покоління, яке має своє бачення та не боїться відстоювати свої переконання – жити у вільній Незалежній Державі.

На підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, у Снігурівці відбувся пам’ятний мітинг біля Стели борцям за волю та незалежність України. У меморіальних заходах брали участь заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Андрій Гищак, голова районної ради Тетяна Мезіна, учасники бойових дій на Сході України та громадськість міста.

Серед перших воїнів АТО, які добровільно, за покликом серця вирушили на війну, були і наші земляки. Із вірою в серці, без жодних вагань вони їхали боронити Схід України від російських бойовиків.

Протягом останніх років Снігурівщина, як і вся Україна втрачала своїх найкращих синів і багато разів прощалася із героями – учасниками боротьби на Сході нашої країни.

Снігурівчани згадали імена земляків, які героїчно загинули, захищаючи східні кордони України вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели борцям за волю та незалежність України.

Настоятель Храму Різдва Христового отець Василь відслужив заупокійну літію за загиблими військовослужбовцями.

Пам’ятаймо, що Герої не вмирають! Вони завжди житимуть у наших серцях.

Поділитися:

Дата: 29.08.2019 | 17:01


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України