Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

«Це – моя Україна!»

З нагоди Дня Державного Прапора та 28-ї річниці Незалежності України у Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся урочистий захід під гаслом «Це – моя Україна!», на якому були присутні вихованці закладу, їх батьки та мешканці міста.

Присутні із задоволенням оглянули виставку «З Україною в серці творимо дива», виготовлену педагогами та вихованцями гуртків декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. На фотовиставці були представлені яскраві світлини з різних куточків України.

В справжнє серпневе намисто злилися концертна програма та веселі розваги. Наймолодші учасники заходу показали флешмоб «Я живу на Україні». Він майорів стилізованими вишиванками, вінками та стрічками національних кольорів.

Бажаючі взяли участь у цікавих і захоплюючих конкурсах, змаганнях, майстер-класах «Квітуча Україна» та «Птахи на чарівному дереві».

Любителі динамічних, корисних,спортивно-настільних ігор вдало зіграли у турнірах в шахи, шашки, хрестики-нулики. Вирували веселощі на тематичному майданчику «Танці,ігри разом».

Концертними номерами присутніх привітали вихованці гуртків художньої самодіяльності.

Надовго залишаться у серцях учасників та глядачів емоції і позитивні враження від свята.

Поділитися:

Дата: 24.08.2019 | 11:14


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України