Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

«Моя Україна – єдина і вільна» – в Снігурівці відбувся концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності.

24 серпня 1991 року, продовжуючи тисячолітню традицію державотворення в Україні, Верховна Рада урочисто проголосила незалежність України та створення самостійної держави – України. З того часу весь український народ відзначає державне свято – День Незалежності. Того історичного дня  Україна стала творцем власної долі, нам повернено горде ім’я – Українці. 

Сьогодні, 23 серпня 2019 року, в районному Будинку культури відбувся урочистий концерт, присвячений 28-ій річниці незалежності України. В залі були присутні виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Верловицький, голова райради Тетяна Мезіна, учасники АТО та члени їх сімей, представники громадських організацій, мешканці міста та гості з усіх куточків нашого району.

Звертаючись до присутніх, Сергій Верловицький зазначив: «Незалежність –це найвагоміше надбання, здобуте наполегливою боротьбою і невтомною працею, омріяне в думках численних поколінь багатовікової історії України. 28 років тому, ми отримали право самостійно будувати власну країну, бути господарями на нашій прекрасній українській землі. Ми усі повинні усвідомлювати, що День Незалежності ми маємо змогу святкувати лише завдяки нашим воїнам-захисникам, які щодня незламно стоять в обороні нашої державності та спокою. Велика подяка волонтерам і небайдужим громадянам, які вчасно підставили своє плече та постійно допомагають нашим військовослужбовцям. І я хочу, щоб ми всі в цей день побажали Україні вистояти і перемогти у нашій боротьбі за Незалежність, у нашій боротьбі за європейське майбутнє. Я бажаю усім нам мирного неба над головою, національної злагоди, благополуччя, спокою у сім’ях та міцного здоров’я.  Слава Україні!», — зазначив Сергій Верловицький.

Також, до слів привітання долучилася і голова районної ради Тетяна Мезіна.

Ми одного роду, і створила природа цей рід щирим серцем, щирим душею, розважливим, терплячим, дружелюбним і мирним, із працелюбними руками.

Ми стали свідками й учасниками творення новітньої української історії, новітнього українського суспільства, виникнення нової держави на карті світу. Довгий і тернистий шлях подолала Україна, чекаючи на цей день та усупереч усьому український народ здобув вистраждану, омріяну свободу.

Нині просторами України лунають рідна мова, вільні пісні, але лунають і постріли на Сході. Важкою дорогою йде наша країна, дорогою ціною виборює право називатися незалежною, вільною, великою Українською державою.

Присутні у скорботній хвилині мовчання вшанували пам’ять Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє, а також були відправлені делегації для покладання квітів вдячності до Меморіалу загиблим воїнам Снігурівчанам у Другій світовій війні, до Пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам, до Стели борцям за Незалежність України та квіти до могил наших земляків Платонова Сергія Сергійовича та Маркваса Ігора Йосиповича, які загинули під час антитерористичної операції!

Зберегти Незалежність, збудувати міцну державу, зберегти, розвинути і примножити її моральні, культурні і духовні цінності – наш святий обов’язок. Шануймо себе і свою гідність, і шанованими будемо іншими.

Поділитися:

Дата: 23.08.2019 | 17:21


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України