Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

«З країни в Україну»

У сучасному світі мир — це найбільша цінність та мрія. Ми хочемо жити у мирній країні, де цінним є життя всього живого, де панує злагода, мир і добробут… Цій темі присвячений Всеукраїнський фестиваль «З країни в Україну».

Фестиваль «З країни в Україну» – це масштабний культурно-просвітницький фестиваль, який відбувається у маленьких містах України. Проект започатковано у 2014 році, щоб максимально допомогти місцевим громадам патріотів наповнити свої міста атмосферою єдності, підтримки та відчуттям українського духу. Ідея: культурно-просвітницький захід розвитку різнобарвності у буденному житті, внести яскравість серед вулиць міст новими фарбами. Концепція фесту є закликом для молодих людей розвивати у майбутньому свої міста, надати їм яскравості шляхом різнобарвних фарб. Дана ініціатива реалізується в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II) при підтримці агентства США з міжнародного розвитку   (USAID).

Такий фестиваль проходив  у  містах Закарпаття: Тячів (2 серпня),  Берегове (3 серпня), Мукачево (4 серпня). В програмі фестивалю різноманітні напрями: Майданчик «Сучасна Україна», Містечко громадських ініціатив, Містечко  майстрів, Молодь і спорт, Інтелектуальні ігри, Охорона здоров’я, Дитячий майданчик, Фотонапрямок, «Смакота»,   та інші. А ввечері на головних площах відбувались концерти за участі молодіжних гуртів.
На запрошення Спілки народних майстрів України у фестивалі взяла участь керівник Зразкового художнього колективу «Виготовлення сувенірів» Снігурівського БТДЮ Олена Васильєва разом зі своїми талановитими доньками Ксенією і Олександрою. В Містечку майстрів, який складався із  10-ти різних ремесел,  Олена Володимирівна навчала дітей і дорослих мистецтву бісероплетіння, Ксенія знайомила з технологією виготовлення сувенірних свічок із вощини, а Олександра давала майстер-клас з писанкарства. Кожен бажаючий отримав на згадку сувенір (браслет із бісеру, свічку, писанку), виготовлений своїми руками, який зможе подарувати близький людині чи зберегти як спогад про Фестиваль.

Сповнені незабутніх вражень і усвідомлення того, що і вони внесли маленьку частинку у культурно-духовний розвиток Української культури, повернулись  майстрині в рідну Снігурівку. Попереду – нові справи, нові проекти.

Поділитися:

Дата: 07.08.2019 | 13:59


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

1

Всього одужало

1

Всього хворіє

0

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога