Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Вітовське відділення управління виконавчої дирекції ФСС інформує: Першочергове завдання – якісні соціальні послуги

Вітовське відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області є відокремленим структурним підрозділом  управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області, як виконавчий орган Фонду здійснює державну політику у сфері соціального страхування, надає соціальні послуги застрахованим особам, обслуговує підприємства, організації, установи Вітовського, Снігурівського районів Миколаївської області та Корабельного району м. Миколаєва.

Відповідно Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування»,  об’єктом соціального страхування є страховий ризик та страховий випадок, із настанням яких у застрахованих осіб (членів їх сімей, інших осіб) виникає право на матеріальне забезпечення та соціальні послуги. Кожен працівник має право отримати своєчасні і в повному обсязі соціальні послуги та страхові виплати.

На обліку у відділенні станом на 01.07.2019 року знаходяться  1065  справ про страхові виплати потерпілих від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. З числа потерпілих, які знаходяться на обліку, 219 особа з інвалідністю.

Особам, які постраждали на виробництві, надається біля 30 різних послуг та виплат, серед  яких значну частини займають виплати по листкам непрацездатності, одноразова допомога в разі стійкої втрати професійної працездатності, одноразова допомога в разі смерті потерпілого, щомісячні страхові виплати потерпілим та особам, що були на утриманні померлого, відшкодування витрат на  медикаменти та стаціонарне лікування, лікування в санаторіях, спеціальний медичний, постійний сторонній догляд, побутове обслуговування та інші. За шість  місяців поточного року на ці цілі відділенням перераховано біля 7,0  млн. грн.

Щомісячні страхові виплати здійснюються  354 потерпілим та 25 особам, що втратили годувальника внаслідок нещасного випадку на виробництві.

В минулому році проведено перерахування щомісячних страхових  виплат  на коефіцієнт 1,2. В березні поточного року, на виконання ст. 37 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», проведено перерахування щомісячних страхових виплат на коефіцієнт 1,05.

Забезпечення медикаментами в поточному році отримали  28 осіб, виплати на медичний, постійний сторонній  догляди та побутове обслуговування – 8 осіб з інвалідністю.

21 особа з інвалідністю праці протягом минулого року прошла лікування в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду. Змінився сам підхід надання санаторно-курортного лікування: «Гроші –ходять за людиною», а це значить, що лікування здійснюється за рекомендацією лікаря та особистим вибором застрахованої особи.

67 потерпілих від нещасних випадків на виробництві, що проживали в Донецькій та Луганській областях і на даний час були змушені тимчасово змінити місце проживання,  звернулися до відділення за отриманням соціальних послуг.

Відділення Фонду упродовж І півріччя 2019 року  профінансувало заяви-розрахунки страхувальників для надання допомоги застрахованим особам по тимчасовій непрацездатності, допомоги по вагітності та пологах і допомоги на поховання. На рахунки підприємств перераховано 16,4 млн.грн. коштів, що на 8,04% більше ніж в 2018 році

Відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування відділенням, за рахунок коштів Фонду, з 01.01.2018року здійснюється оплата лікування осіб, застрахованих за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, після перенесених захворювань і травм, в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

Процес отримання відновлювального лікування значно спростився, а його ефективність та охоплення збільшилось.

Медична реабілітація призначається пацієнтам по закінченню гострого періоду захворювання в разі наявності обмежень життєдіяльності та виконання трудової діяльності і спрямована на відновлення здоров’я працюючої особи та повернення її до суспільно-корисної праці, профілактику ускладнень хвороб та зменшення витрат на допомогу по тимчасовій непрацездатності.

Тепер пацієнти самостійно обирають санаторно – курортний заклад, у якому хочуть пройти відновне лікування. Тривалість відновного лікування за рахунок коштів Фонду становить до 24 днів і фінансується стовідсотково для кожної застрахованої особи, яка має медичні показники для його проходження.

Протягом 2018 року  лікування пройшли 20 осіб.

Пройдено непростий шлях становлення та розвитку Фонду як сучасної, динамічної та високоефективної установи, що відстоює інтереси людей праці.

Поділитися:

Дата: 01.08.2019 | 15:55


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

1

Всього одужало

1

Всього хворіє

0

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога