Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Снігурівська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Інклюзивно-ресурсного центру

Снігурівська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Інклюзивно-ресурсного центру  Снігурівської районної ради Миколаївської області (м. Снігурівка, вул.Чайковського, 55 – приміщення Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3):

практичний психолог;

вчитель-логопед;

вчитель-дефектолог;

педагог з корекційної освіти.  

На посади педагогічних працівників ІРЦ Снігурівської районної ради призначаються особи, які мають вищу педагогічну (психологічну) освіту ступеня магістра за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія», «Логопедія», «Олігофренопедагогіка»,  стаж роботи не менше трьох років за фахом.

На педагогічних працівників ІРЦ Снігурівської районної ради поширюються умови оплати праці, умови надання щорічних відпусток та інші пільги, встановлені законодавством для педагогічних працівників спеціальних закладів загальної середньої освіти.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

– письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

– копію паспорта громадянина України;

– письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

– копію трудової книжки;

– копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Конкурс складається з двох етапів: іспит та співбесіда.

Конкурс проводиться за адресою: Миколаївська обл., м.Снігурівка,  вул. Центральна, 72, каб.204:

  • на посаду практичного психолога Інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської районної ради Миколаївської області 20 серпня 2019 року (о 10.00 год.)
  • на посаду вчителя-логопеда Інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської районної ради Миколаївської області 20 серпня 2019 року (о 14.00 год.)
  • на посаду вчителя-дефектолога Інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської районної ради Миколаївської області 21 серпня 2019 року (о 10.00 год.)
  • на посаду педагога з корекційної освіти Інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської районної ради Миколаївської області  21 серпня 2019 року      (о 14.00 год.).

Строк подання документів для участі в конкурсі 20 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Снігурівської райдержадміністрації

Документи приймаються за адресою: Миколаївська обл., м.Снігурівка, вул. Центральна, 72, ІІ поверх, каб.206, до 16.00  19.08.2019р.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу:

Дигало Євгенія Володимирівна, тел. (05162) 3 13 30, cadry@snigurivka-rda.gov.uacadry_sng@ukr.net;

Клапчук Юлія Вікторівна, тел.0997523564.

Поділитися:

Дата: 31.07.2019 | 19:00


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

1

Всього одужало

1

Всього хворіє

0

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога