Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Як отримати державну підтримку на розвиток сільського господарства дізнавались аграрії Снігурівсього та Березнегуватського раойнів

25 липня 2019 року в райдержадміністрації відбувся міжрайонний семінар-нарада  з питань фінансової підтримки сільгосптоваровиробників.

Участь у заході взяли керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, сільські і селищні голови Снігурівського та Березнегуватського районів.

В ході семінару презентовано програми державної фінансової підтримки розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, здешевлення банківських кредитів, часткової компенсації вартості української техніки.

Крім того, на нараді обговорювали питання державної підтримки галузі тваринництва. Учасникам заходу також розповіли про порядок надання бюджетних субсидій для фермерських господарств. Окрему увагу приділено підтримці фермерських господарств та особливостям створення сімейних фермерських господарств. Відбулася презентація українського проекту «Бізнес розвитку плодоовочівництва».

Представники головного управління ДФС у Миколаївській області надали роз’яснення щодо порядку видачі ліцензії на зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним .

Про об’єкти підвищеної небезпеки на підриємствах агропромислового комплексу та порядок видачі дозволів на початок виконання робіт підвищеної небезпеки розповіли представники управління Держпраці у Миколаївській області.

 

Відділ агропромислового розвитку
райдержадміністрації
Поділитися:

Дата: 29.07.2019 | 11:33


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

1

Всього одужало

1

Всього хворіє

0

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога